NANOTECHNOLOGIE

Špičkové zdravotní prostředky v hi-tech kvalitě

V únoru 2021 padlo rozhodnutí a došlo k uzavření smlouvy o exkluzivním zastoupení značky Expertgel.com pro vybrané evropské trhy. V tuto chvíli dodáváme 3D nano roušky FFP2+ v souladu s nařízením vlády ČR jak pro segment B2B tak B2C a jsme velmi aktivní ve věci dobročinné činnosti, kde máme exkluzivní podmínky pro kantory na všech úrovních školství.

Náš závazek pro rok 2021 je lokalizace všech špičkových produktů s technologií BIOGEL na evropské trhy. V ČR jsme doma – tady začínáme.

Ing. Pavel Orság

jednatel

Za kvalitu ručím svým jménem.

Základní hodnoty

100% kvalita

V oblasti kvality věnujeme našim produktům 100% pozornost s důrazem na veškeré detaily. V naší nabídce najdete pouze kvalitní 3D NANOroušky odpovídající nejvyšším požadavkům a standardům.

Příjemně nositelné

Zabýváme se biotechnologickým vývojem, který klade důraz na celkové pohodlí při nošení roušek. Roušky se příjemně nosí po celý den, kdekoli a kdykoli a vy se cítíte komfortně.

Sociálně zodpovědně

Aktivně se zapojujeme do podpory těch segmentů trhu, které jsou v tzv. první linii. Chceme zdejší odborníky podpořit a projevit jim za jejich obětavost své uznání a poděkování.

Ekologicky

Ctíme svou povinnost chránit přírodní zdroje a chovat se zodpovědně a ekologicky. Naše produkty jsou ekologické, šetří životní prostředí a planetu Zemi.

NANOTECHNOLOGIE

Špičková světová kvalita zdraví pro vás

Přejít na e-shop expertgel.cz

Náš závazek pro rok 2021 je lokalizace všech špičkových produktů s technologií BIOGEL společnosti Expertgel na evropské trhy, v ČR jsme doma.

Ing. Pavel Orság, jednatel